Sanace pilou s diamantovým lanem

Precizní řezání diamantovým lanem bez omezení

Pokud hledáte profesionální řešení vlhkosti či plísní ve vaší nemovitosti, naše technika sanace pilou s diamantovým lanem je tím správným řešením. Bez ohledu na druh zdiva –⁠ beton, kámen, nebo cihlu –⁠ naše pila umožní precizní řezání bez omezení šíře. Můžeme provádět řezy svisle, vodorovně i šikmo, přesně podle vašich potřeb.

Profesionální postavení pro dokonalý řez

Náš profesionální tým zajistí pevný a rovný podklad, abychom mohli bez problémů provádět zkracování smyčky lana pojezdem stroje vzad. Nastavíme výšku roviny řezu a s precizností na řezanou stěnu upevníme stojan, podélné trubice a držáky s vodícími válci. Díky tomu dosáhneme snadného zkracování smyčky a dokonalého podřezávání zdiva.

Bezchybná technika pro perfektní řezání pilou

Přes dva vyvrtané otvory ve vzdálenosti 4 až 5 metrů od sebe provlékáme diamantové lano, které osadíme do stroje a do vodících rolen. Teprve tehdy můžeme s přesností zahájit samotný proces sanace pilou s diamantovým lanem. Při spouštění lanové pily je nutné kontinuálně chladit diamantové lano vodou, aby nedošlo k přehřátí a lano neřezalo nasucho. Zároveň použijeme vodotěsnou hydroizolaci o síle 2 mm pro dokonalou ochranu.

Přizpůsobené řešení dle potřeb

Velikost úseků závisí na soudržnosti zdiva. Naše technika nám umožní řezání úseků zdiva s přesahem sousedních izolačních desek a s vhodnou vzdáleností mezi statickými klíny. Po dokončení izolace a statickém zajištění se přistupuje k tlakové injektáži spáry cementovou maltou s plastifikátorem.

Výhody sanace pilou s diamantovým lanem

Zdravotní a ekologická nezávadnost, spolehlivost, odolnost, vysoká účinnost a dlouhá životnost. Naše technika umožňuje jak vertikální, tak horizontální řez, což nám dává možnost upravit řešení na míru vašim potřebám.

Jistota, na kterou se můžete spolehnout

Díky našim dlouholetým zkušenostem a moderním technologiím vám garantujeme prvotřídní výsledky a spokojenost. Navštivte naši webovou stránku a zjistěte, jak můžeme vaši nemovitost chránit před vlhkostí a ztrátami tepla.

Nechte vaši nemovitost prozkoumat a oceňte dokonalost sanace pilou s diamantovým lanem

S naším týmem zkušených odborníků můžete mít jistotu kvalitní a profesionální sanace a izolace vaší nemovitosti. S důkladností a precizností provedeme podřezání zdiva, abychom vám přinesli optimální výsledky a dlouhodobou ochranu.

Máme bohaté zkušenosti dodržováním nejvyšších standardů v oboru. Každý projekt pro nás představuje jedinečnou výzvu, a proto k němu přistupujeme s individuálním přístupem a péčí.

Neváhejte nás kontaktovat přes kontakní formulář (případně na Facebooku) pro další informace o našich službách sanace a izolace pomocí podřezání řetězovou pilou. Jsme tu, abychom vám poskytli odbornou radu, bezplatnou konzultaci a přizpůsobené řešení pro vaši nemovitost.

Dosáhněte dokonalé ochrany a zlepšení vaší nemovitosti s našimi profesionálními službami. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte cestu k optimálnímu stavu a pohodlí vašeho domova nebo podnikání.

Cenové rozmezí pro tento způsob sanace se pohybuje v rozmezí 4 500 – 6 500 Kč/m2.