Služby sanace a izolace nemovitostí

Nabízíme sanace a izolace nemovitostí, které mají v první řadě zlepšit kvalitu bydlení a následně i životní komfort.

Sanace – chemická Injektáž

Chemická injektáž je vynikající volbou pro sanaci nemovitosti zasažené vlhkostí a pronikáním vody. Tato technika zahrnuje aplikaci speciálních chemických prostředků do zdiva, které účinně odstraňují vlhkost a obnovují jeho integritu. Naši odborníci používají moderní chemické přípravky a postupy, které jsou bezpečné a účinné. Díky chemické injektáži získáte dlouhodobou ochranu vaší nemovitosti a eliminujete problémy spojené s vlhkostí.

Cenové rozmezí pro tento způsob sanace se pohybuje v rozmezí 2 500 – 3 900 Kč/m2. Pro konzultaci a zpracování cenové nabídky nás, prosím, kontaktujte přes formulář nebo na našem Facebooku.

služby sanace a izolace nemovitostí - chemická injektáž
služby sanace a izolace nemovitostí - ukázka práce podřezávání pilou

Sanace podřezání řetězovou pilou

Specializujeme se na sanaci a izolaci pomocí podřezání řetězovou pilou. Tato technika je ideální pro odstranění vlhkého a poškozeného materiálu, který může být zdrojem problémů ve vašem domě. Naši odborníci s precizností a zkušenostmi používají řetězovou pilu k provedení přesných řezů a odstranění poškozených částí zdiva. Podřezání řetězovou pilou vede k výraznému zlepšení tepelné izolace a zajišťuje dlouhodobou ochranu a stabilitu vaší nemovitosti. Celou verzi článku naleznete na samostatné stránce.

Cenové rozmezí pro tento způsob sanace se pohybuje v rozmezí 2 500 – 3 500 Kč/m2. Pro konzultaci a zpracování cenové nabídky nás, prosím, kontaktujte přes formulář nebo na našem Facebooku.

Sanace pilou s diamantovým lanem

Pro sanaci kamenného zdiva a zdiva s vyšší pevností je naše technika s použitím diamantového lana optimální volbou. Tato inovativní metoda umožňuje přesné a šetrné odstranění poškozených částí zdiva. Tato metoda je šetnější, než metoda pomocí řetězové pily. S našimi odborníky a jejich odbornými znalostmi využijete výhody této techniky a získáte dlouhodobou ochranu a esteticky příjemný vzhled vaší nemovitosti.

Cenové rozmezí pro tento způsob sanace se pohybuje v rozmezí 4 500 – 6 500 Kč/m2. Pro konzultaci a zpracování cenové nabídky nás, prosím, kontaktujte přes formulář nebo na našem Facebooku.

služby sanace a izolace nemovitostí - pila s diamantovým lanem